17. Feb, 2021

Fc Barcelona vs Paris Saint-German

W meczu FC Barcelona przegrała 1-4 z Paris Saint-German. Messi strzelił gola z zrzutu karnego w pierwszej połowie meczu. Była to 27 minuta i pierwszy gol tej rozgrywki.
Dzięki asyscie Marco Verratti był kolejny strzał Kyliana Mbappe. Było krótkie prowadzenie FC Barcelony bo to był w 32 minucie meczu. Do końca pierwszej połowy nie było żadnych nowych bramek, ale PSG było gurą.
Bodczas przerwy była zmiana w PSG, schodzi: Idrissa Gueye. Wchodzi: Ander Herrera.
W 65 minucie jest drugi gol dla PSG, strzelił Kylian Mbappe po raz kolejny. Florenzi odbija dośrodkowanie i do piłki podbiegł Kylian Mbappe i strzelił.
Kolejna bramka była w 70 minucie. Było to dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonane przez Moise Kean i dzięki asyście Leandro Paredes. PSG krótki czas po golu zrobiło zmiany, Schodzi: Sergino Dest. Wchodzi: Oscar Mingueza oraz Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Julian Draxler.
Następne trzy zmiany były FC Barcelony. FC Barcelona. Schodzi: Gerard Pique i Wchodzi: Riqui Puig, Schodzi: Pedri i Wchodzi: Francisco Trincao, FC Barcelona, Schodzi: Sergio Busquets i Wchodzi: Miralem Pjanić. Niestety dla FC Barcelony te zmiany nic nie zmieniają w meczu.
FC Barcelona i PSG robią kolejne zmiany. Schodzi: Moise Kean. Wchodzi: Danilo Pereira oraz Schodzi: Antoine Griezmann. Wchodzi: Martin Braithwaite.
Chwile po zmianach Paris strzela gola. W 85 minucie Kylian Mbappe przy asyście Julian Draxler. Paris przeprowadza ostatnią zmianę, Schodzi: Alessandro Florenzi. Wchodzi: Thilo Kehrer.
Mecz zakończył się bez większej ilości goli. FC Barcelona została pokonana, Paris Saint-German wygrał o 3 punkty. Barcelona starała sie ale zostali pokonani.